Kontakta oss

Vi står alltid redo att hjälpa dig. Kontakta gärna någon av våra medarbetare direkt eller använd vårt kontaktformulär genom att trycka på knappen nedan. Om du vill komma i kontakt med vår reception så når du oss på följande telefon/email.

Reception: 0771 - 67 30 00

Email: info@bording.se

Våra kontaktpersoner

Våra produktionsenheter

Helsingborg

Mörsaregatan 20, 254 66 Helsingborg

Postadress: Box 22091, 250 23 Helsingborg info@bording.se

Borås

Norrby Långgata 18, 504 35 Borås

Postadress: Box 696, 501 13 Borås info@bording.se

Projektledare

Bo Bloch

Projektledare - Borås

033 – 750 50 58 bo.bloch@bording.se

Rose-Marie Tillqvist

Projektledare - Pålsboda

0582 – 451 04 rose-marie.tillqvist@bording.se

Stefan Svedenlind

Projektledare - Borås

033 – 750 50 53 stefan.svedenlind@bording.se

Martina Bloch

Projektledare - Borås

martina.bloch@bording.se

Britt-Marie Olsson

Projektledare - Helsingborg

042 - 38 88 05 britt-marie.olsson@bording.se

Jessica Hansson

Projektledare - Helsingborg

0708 - 13 59 76 jessica.hansson@bording.se

Sara Westher

Teamleader - Helsingborg

042 - 38 88 15 sara.westher@bording.se

Mia Sandgren

Projektledare - Helsingborg

0703 - 51 59 41 mia.sandgren@bording.se

Peter Wallander

Projektledare - Borås

033 – 750 50 59 peter.wallander@bording.se

Malin Jönsson

Projektledare - Helsingborg

0733 - 17 71 61 malin.jonsson@bording.se

Daniel Sacramento

Projektledare - Helsingborg

0703 - 75 52 62 daniel.sacramento@bording.se

Elenor Granstedt

Projektledare - Pålsboda

0582 – 451 06 elenor.granstedt@bording.se

Övriga kontaktpersoner

Andrzej Mroczka

Lager & logistik - Borås

033 – 750 50 34 andrzej.mroczka@bording.se

Per-Erik Bergström

Lager & logistik - Pålsboda

0582 – 451 18 per-erik.bergstrom@bording.se

Mari Ejdemyr

Lager & logistik - Helsingborg

042 - 38 88 17 mari.ejdemyr@bording.se

Jonas Bengtsson

Efterbearbetning & logistik - Helsingborg

042 - 38 88 10 jonas.bengtsson@bording.se

Stefan Norberg

Affärsutvecklare

033 – 750 50 55 stefan.norberg@bording.se

Ledning

Björn Andersson

Projektledningschef och tf Säljchef

033 – 750 50 31 bjorn.andersson@bording.se

Niclas Sandberg

Försäljnings & Marknadschef

0733-28 77 90 niclas.sandberg@bording.se

Måns Hallström

Produktionschef Helsingborg

042-38 88 09 mans.hallstrom@bording.se

Johnny Karlsson

Produktionschef Pålsboda

0582 – 451 11 johnny.karlsson@bording.se

Sebastian Jameson

Produktionschef Borås

033 – 750 50 32 sebastian.jameson@bording.se