Kontakta oss

Vi står alltid redo att hjälpa dig. Kontakta gärna någon av våra medarbetare direkt eller använd vårt kontaktformulär genom att trycka på knappen nedan. Om du vill komma i kontakt med vår reception så når du oss på följande telefon/email.

Reception: 0771 - 67 30 00

Email: info@bording.se

Våra kontaktpersoner

Våra produktionsenheter

Helsingborg

Mörsaregatan 20, 254 66 Helsingborg

Postadress: Box 22091, 250 23 Helsingborg info@bording.se

Borås

Norrby Långgata 18, 504 35 Borås

Postadress: Box 696, 501 13 Borås info@bording.se

Projektledare

Bo Bloch

Projektledare - Borås

033 – 750 50 58 bo.bloch@bording.se

Elenor Granstedt

Projektledare - Pålsboda

0582 – 451 06 elenor.granstedt@bording.se

Rose-Marie Tillqvist

Projektledare - Pålsboda

0582 – 451 04 rose-marie.tillqvist@bording.se

Stefan Svedenlind

Projektledare - Borås

033 – 750 50 53 stefan.svedenlind@bording.se

Peter Wallander

Projektledare - Borås

033 – 750 50 59 peter.wallander@bording.se

Sara Westher

Teamleader - Helsingborg

042 - 38 88 15 sara.westher@bording.se

Britt-Marie Olsson

Projektledare - Helsingborg

042 - 38 88 05 britt-marie.olsson@bording.se

Malin Jönsson

Projektledare - Helsingborg

0733 - 17 71 61 malin.jonsson@bording.se

Mia Sandgren

Projektledare - Helsingborg

0703 - 51 59 41 mia.sandgren@bording.se

Daniel Sacramento

Projektledare - Helsingborg

0703 - 75 52 62 daniel.sacramento@bording.se

Jessica Hansson

Projektledare - Helsingborg

0708 - 13 59 76 jessica.hansson@bording.se

Martina Bloch

Projektledare - Borås

martina.bloch@bording.se

Övriga kontaktpersoner

Per-Erik Bergström

Lager & logistik - Pålsboda

0582 – 451 18 per-erik.bergstrom@bording.se

Andrzej Mroczka

Lager & logistik - Borås

033 – 750 50 34 andrzej.mroczka@bording.se

Stefan Norberg

Affärsutvecklare

033 – 750 50 55 stefan.norberg@bording.se

Mari Ejdemyr

Lager & logistik - Helsingborg

042 - 38 88 17 mari.ejdemyr@bording.se

Jonas Bengtsson

Efterbearbetning & logistik - Helsingborg

042 - 38 88 10 jonas.bengtsson@bording.se

Ledning

Björn Andersson

Projektledningschef och tf Säljchef

033 – 750 50 31 bjorn.andersson@bording.se

Sebastian Jameson

Produktionschef Borås

033 – 750 50 32 sebastian.jameson@bording.se

Måns Hallström

Produktionschef Helsingborg

042-38 88 09 mans.hallstrom@bording.se

Johnny Karlsson

Produktionschef Pålsboda

0582 – 451 11 johnny.karlsson@bording.se

Denna sida använder cookies

Vi använder Google analytics för att hålla koll på antal besökare på sidan. Detta hjälper oss att få en överblick över vilka som använder den. Om du godkänner detta så tillåter du oss att spara ditt besök i vår statistik. Läs mer